Vybavení

i-motion elektrostimulační zařízení je jediným zařízením na trhu s přístroji EMS, kde budete mít při
cvičení příjemný a komfortní pocit, protože svaly musí pracovat intenzivněji a stimulace je hlubší.

i-motion ve zkratce:

WCM: Bezdrátový komunikační modul

Software i-motion: neustále pracujeme na vylepšování

Zpětná vazba od všech našich uživatelů po celém světě nám pomáhá náš produkt neustále vylepšovat a přizpůsobovat požadavkům našich klientů. To je bezpochyby naší nejsilnější stránkou v porovnání s ostatními výrobci přístrojů na bázi EMS na trhu.

U nás v i-motion jsme si vědomi že trh se se svými požadavky neustále vyvíjí a technologie se
dynamicky mění. A pro nás je zásadní, abychom dokázali zůstat na špičce a nabízeli to nejlepší – to znamená optimální a efektivní trénink přesně podle individuálních požadavků všech našich klientů!

Hlavní výhody software i-motion:

Vesta i-motion

Naše vesty značky i-motion vyrábíme ve Španělsku a jsou koncipovány tak, aby pokryly co největší plochu těla a současně nepřekážely při pohybu. Vesta pokrývá vlnami EMS více než polovinu z 650 svalů těla. Elektrody umístěné v obleku jsou z karbonu a gumy, jsou lehké a vyvinuté speciálně pro elektrostimulaci. Lze je umístit na každou část těla kromě abduktorů, lopat kosti kyčelní a příčných břišních svalů. Elektrostimulace při pohybu svalů poskytuje nejen okamžité estetické výsledky, ale vytváří i zdravější tělo (rovná záda), silnější kosterní systém, zlepšuje krevní oběh a vytváří dobrou náladu.

Vlastnosti vesty i-motion přehledně:

Nejpokročilejší technologie pro Váš wellness

Svalová elektrostimulace (EMS) aplikovaná přes vestu i-Motion využívá nejnovější technologii k dosažení bezkonkurenčních výsledků ve sportovním výkonu, při svalové tonizaci, při hubnutí nebo při nabírání svalové hmoty, rehabilitaci, zlepšení fyzické kondice, snížení bolesti atd.

Systém elektrostimulace byl vyvinut pro účely rehabilitace pacientů se svalovými poraněními, brzy se ale zjistilo, že nabízí skvělé výsledky při tonizaci svalů a zlepšení sportovního výkonu zcela zdravých klientů.

Elektrostimulace i-Motion dokáže aktivovat více než 300 svalů současně při tréninku, který trvá pouhých 20 minut a nevyžaduje žádné další speciální vybavení.